0,00 zł
Cart

Brak produktów w koszyku.

O nas

Przeciwieństwa się przyciągają, a my lubimy rozkładać rzeczywistość na czynniki pierwsze, szczególnie jeśli dotyczy to sztuki i nauki. Dlatego stworzyłyśmy miejsce wyjątkowe, w którym zderzamy teorie naukowe z praktycznym zastosowaniem ich w sztuce upiększania ciała. Działamy na styku medycyny, sztuki i nauki – dziedzin, które od lat fascynują nas najbardziej. Nazywamy się Sylwia Nawrot i Sylwia Dobrowolska i chcemy zaprosić Cię do niezwykłego świata Micropigmentation Art&Science.

Na co stawiamy?

Jakość kształcenia

Wiemy, jak trudno jest zmienić złe nawyki, dlatego bezwzględnie stawiamy na najwyższą jakość nauki, którą potwierdzają liczne pochlebne opinie studentów i zdjęcia ich prac.

Sprawdzonych nauczycieli

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami w branży. Takimi, którzy potrafią nie tylko świetnie pigmentować, ale przede wszystkim potrafią tę wiedzę przekazać i sprawić, że nauka będzie nie tylko przyjemnością, ale również wyzwaniem.

Dopracoway program

Aby nauka była efektywna, niezbędny jest odpowiednio dobrany program do poziomu studentów i ich umiejętności. Zapraszając do naszego studia nauczycieli, zawsze szczegółowo omawiamy program szkolenia, aby zapewnić studentom optymalny system rozwoju umiejętności.

Doskonałą organizację

Szkolenie to jedyne pewne przedsięwzięcie biznesowe, bo to inwestycja we własne umiejętności. Chcemy, aby była również wspaniałą przygodą i produktywnie spędzonym czasem, w cudownej i twórczej atmosferze.

Kontakt

DANE FIRMOWE

REGON: 369940958

NIP: 7792487026

KRS: 0000726934

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

0 of 350
>